Adresa: Vojtěšská 245/1, Praha 1

Telefon: 777 562 334

Ostatní

INDICKÁ MASÁŽ HLAVY

Indická masáž hlavy se skládá z technik ájurvédské masáže, která pochází z Indie a je starší víc než tisíc let. Při masáži je masírována horní část zad, ramena, šíje, pokožka hlavy a obličeje. Indická masáž hlavy je bezpečná a efektivní terapie, která odstraňuje bolesti hlavy, stres, bolesti a napětí v šíji, bolesti hlavy, únavu očí, nespavost nebo při problémech se soustředěním. Nepoužívají se žádné oleje a krémy, pouze speciální hmaty. Indická masáž probíhá vsedě.

Délka trvání procedury: 30 min.

 

Jak pomáhá:

odstraňuje každodenní stres a duševní napětí, utlumuje bolest hlavy, podporuje činnost nervového systému, povzbuzuje krevní oběh, zlepšuje funkce imunitního systému, zmírňuje projevy únavy očí, mírní pocit hučení v uších, zlepšuje přísun živin potřebných pro zdravý růst vlasů, uvolňuje napětí v klíčových centrech tělesné energie, zmírňuje napětí v ramenou, navozuje pocit duševní pohody, zmírňuje poruchy spánku, harmonizuje organismus, zbavuje úzkosti, deprese a podrážděnosti, zlepšuje koncentraci.

 

Kdy nedoporučujeme:

infekční onemocnění, velmi vysoký nebo nízký tlak, onemocnění cév, místní infekce nebo zánět, poranění hlavy, nádorová onemocnění, epilepsie, těhotenství, lupénka.