Manikúra

Klasická lázeňská manikúra, Suchá (přístrojová) manikúra

Manikúra s lakováním

Luxusní kombinovaná manikůra s Luxio Gel, Manikúra s Christrio gel, Christina gel, Manikúra s lakováním Shellac, Manikúra s O.P.I color.

Modelace umělých nehtů

LGelové nehty klasik - nové, Gelové nehty klasik - doplnění, Gelové nehty s lakováním - nové, Gelové nehty s lakováním - doplnění

Lakování, výměna laku, úpravy a odstranění

Kompletní odstranění - gel, Lakování nehtů na nohou - komplet , Lakování nehtu na nohou s Gelac color / Shellac CND...

Zdobení a design nehtů

Ruční malování, Chrom / Glass effect, 3D ozdoby...

Pedikúra

Pedikúra klasik - dámská, Pedikúra klasik - pánská

Pedikúra s lakováním

Pedikúra s OPI Gel color / Shellac CND, Pedikúra s klasickým lakováním

Masáž nohou a chodidel

Masáž 20 min., Masáž 30 min.

Řasy a obočí

Star Lashes - nové, Star Lashes - doplnění, Volume 3D Lashes - nové, Microblading, Barvení řas, Barvení obočí, Katun Lashes, Lash Lifting and botox.

Úprava a barvení obočí přírodní Hennou

Jeden z velmi oblíbených trendů v oblasti péče o obočí je barvení Brow Hennou, která je vhodná pro všechny. Má delší výdrž než klasické barvy a efekt tetovaní (obarví i kůži).

Celý proces trvá přibližně 1 hodinu.

Postupy :

1. Čištění šamponem

2. Vyměření správného tvaru

3. Aplikace hennu 2 až 3krát

4. Úprava obočí voskem , pinzetou

5. Aplikace výživný olejček kolem obočí

KDY NEAPLIKOVAT BROW HENNU:

  1. Neprodleně po větším úrazu či operaci v očním okolí
  2.  Neprodleně po aplikaci botoxu nebo kyseliny hyaluronové na čele a v očním okolí
  3. Alergie na hennu !

Pokud procházíte výraznými hormonálními změnami (těhotenství, hormonální léčba, menstruace..) Brow Henna nemusí držet jak má (ale může). Jedná se o velice individuální záležitost a barva může mít kratší výdrž. !

Thajská masáž nohou

Při této masáži vám doporučujeme mít sebou volné kalhoty nebo zůstanete ve spodním prádle.

Laminace řas

neboli Lash Lifting and lash Botox natočení, zvýraznění a optické prodloužení řas. Profesionální metoda natočení, optického prodloužení a zvýraznění vašich řas, které budou navíc vyživené látkami podporujícími jejich růst a sílu.

Před začátkem masáže vám masérka omyje chodidla a dalších třicet minut si jen užíváte příjemných pocitů, které se z vašich nohou rozlévají po celém těle. Masér/ka k práci používá své dlaně, prsty a masážní dřevěné tyčinky a postupně se věnuje ploskám, prstům, oblasti Achillovy šlachy i lýtkům. Možnost vybrat z 5ti druhů masážního oleje.

Procedura trvá cca 50-70 min.

Prosíme klientky, aby si před aplikací liftingu nelíčily řasy řasenkou.

Efekt procedury vydrží 4-6 týdnů.

INDICKÁ MASÁŽ HLAVY

Indická masáž hlavy se skládá z technik ájurvédské masáže, která pochází z Indie a je starší víc než tisíc let. Při masáži je masírována horní část zad, ramena, šíje, pokožka hlavy a obličeje. Indická masáž hlavy je bezpečná a efektivní terapie, která odstraňuje bolesti hlavy, stres, bolesti a napětí v šíji, bolesti hlavy, únavu očí, nespavost nebo při problémech se soustředěním. Nepoužívají se žádné oleje a krémy, pouze speciální hmaty. Indická masáž probíhá vsedě.

Délka trvání procedury: 30 min.

 

Jak pomáhá:

odstraňuje každodenní stres a duševní napětí, utlumuje bolest hlavy, podporuje činnost nervového systému, povzbuzuje krevní oběh, zlepšuje funkce imunitního systému, zmírňuje projevy únavy očí, mírní pocit hučení v uších, zlepšuje přísun živin potřebných pro zdravý růst vlasů, uvolňuje napětí v klíčových centrech tělesné energie, zmírňuje napětí v ramenou, navozuje pocit duševní pohody, zmírňuje poruchy spánku, harmonizuje organismus, zbavuje úzkosti, deprese a podrážděnosti, zlepšuje koncentraci.

 

Kdy nedoporučujeme:

infekční onemocnění, velmi vysoký nebo nízký tlak, onemocnění cév, místní infekce nebo zánět, poranění hlavy, nádorová onemocnění, epilepsie, těhotenství, lupénka.